KONST / Litografier / Färglitografi 13566396
nr 1356 6396
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 190/260. Motivet: 66x49cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:13:04
300 kr
450 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson